Ebrulim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebrulim

Çocuklarla Çocukça

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Hayırlı Kandiller :)
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:32 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» MUHABBET KÖŞESİ...
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:51 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» Anlamlarını Bilmediğimiz Kelimeler...:D
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:29 pm tarafından Müntehar

»  Kadın ve Erkekler
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:15 pm tarafından Müntehar

» Adminler ek iş yeparsa nolur?
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:11 pm tarafından Müntehar

» THY çağrı merkezinden komik diyaloglar
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:05 pm tarafından Müntehar

» Ömer Faruk DEMİRBAŞ
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:19 pm tarafından resule-hasret

» Hangi Takım?
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:28 pm tarafından resule-hasret

» Şirinler
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:26 pm tarafından resule-hasret

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Bir Ayet
HAKKI GİZLEMEK3:71. Ey ehl-i kitap! Neden doğruyu eğriye karıştırıyor ve bile bile gerçeği gizliyorsunuz?
Bir Hadis
Hz. Ali (ra)`den biri anne bir erkek kardeş, diğeri koca olan iki amca çocuğu hakkında sorulmuştu. Şu cevabı verdi: "Koca için yarı, anne bir erkek kardeş için altıda bir, geri kalan da aralarında ikiye bölünür." [Rezin tahric etmiştir. (Buhari`de muallak olarak gelmiştir: Feraiz 15)]
DUALAR
Günün Duası: Rabbim, bir insanı koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin bir insan olsun. Ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanın kalbinde sen olasın. Ki ben o insanın kalbinde seni bulayım. Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın. o insan HZ MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V.)
En iyi yollayıcılar
Karanfil Bahçesi
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Vote_lcapTHY çağrı merkezinden komik diyaloglar Voting_barTHY çağrı merkezinden komik diyaloglar Vote_rcap 
Esra
THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Vote_lcapTHY çağrı merkezinden komik diyaloglar Voting_barTHY çağrı merkezinden komik diyaloglar Vote_rcap 
-reyhan-
K.Kübra Başkülekçi
tatlıbelam
Müntehar
Beyzanur_Fatmagul
resule-hasret
vildan
merve gökçe
Istatistikler
Toplam 88 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ELİS

Kullanıcılarımız toplam 7103 mesaj attılar bunda 245 konu

THY çağrı merkezinden komik diyaloglar

4 posters
YazarMesaj
Merve Melek

Merve Melek

Kadın Mesaj Sayısı : 111

THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Empty
MesajKonu: THY çağrı merkezinden komik diyaloglar   THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 4:13 pm

Rezervasyon yaptırmak veya uçuşlar hakkında bilgi almak için değişik zamanlarda Türk Hava Yolları (THY) çağrı merkezini arayan vatandaşlar ile telefonun diğer ucundaki görevliler arasında ilginç diyaloglar yaşanıyor.

Milliyet'ten Dinçer Şeref gülmekten kıran o diyalogları derledi. THY’den alınan bilgiye göre vatandaşların, çağrı merkezindeki görevlilerle aralarında geçen ilginç konuşmalardan bazıları şöyle:

THY: İyi günler, danışma.
Yolcu: İyi günler, bugün nereden bilet alabiliriz?
THY: Sadece Taksim ve havalimanı açık bugün.
Yolcu: Anladım. Taksim’deki havalimanının telefonunu alabilir miyim?
* * *
Yolcu: İstanbul’a son uçak kaçta?
THY: Nereden?
Yolcu: Buradan.
THY: Nereden arıyorsunuz?
Yolcu: Şehir içinden.
THY: Nereden?
Yolcu: Erzurum’dan.
* * *
Yolcu: İyi akşamlar hanımefendi. Trabzon-İstanbul arası ne kadar sürüyor acaba?
THY: Bir saniye efendim.
Yolcu: Tamam teşekkürler, iyi akşamlar.
* * *
THY: Ne kadar kalacaksınız Almanya’da?
Yolcu: Neden soruyorsunuz?
THY: Ona göre bilet keseceğim, onun için.
Yolcu: Ee olsun. Ben uçakta kalmayacağım ki otelde kalacağım.
* * *
Yolcu: Çocuğumla ben uçacağım, oğluma çocuk fiyatı istiyorum, ne kadardı?
THY: Çocuğunuzun 12 yaşını aşmaması gerekiyor, kaç yaşındaydı?
Yolcu: 32 yaşında.
* * *
THY: Çocuğun adını alabilir miyim?
Yolcu: Mustafa İbrahim S... İ... Hayvan babası böyle bir isim vermiş. Sanki Arap şeyhi ufacık çocuk... Dayısıyım, çok üzülüyorum da çocuğa. Affedersin yani hanımefendi.
* * *
THY: Hangi numarada oturuyorsunuz beyefendi?
Yolcu: Sanayi Mahallesi 14 numara.
* * *
Yolcu: İyi günler hanımefendi, bir sorum olacaktı.
THY: Tabii buyurun.
Yolcu: THY ticketing bölümünde çalışanların maaşı ne kadar?
* * *
Yolcu: İyi günler, ben Almanya’ya gidecektim.
THY: Olur hanımefendi, nereye peki?
Yolcu: Havaalanına.
* * *
THY: Uçak akşam 5’te efendim.
Yolcu: Doksan beşte mi, çok geç yahu
* * *
Telefona İngilizce hat geldiğini ekrandan gören personel:
THY: Reservation, may I help you?
Yolcu: A ben yanlış basmıştım. Şimdi İngilizce bastım diye İngilizce mi konuşmam gerekecek? * * *
Yolcu: Diyarbakır kaç para?
THY: 58 milyon 500 bin, indirim belgeniz varsa 32 milyon.
Yolcu: İndirim belgesi kaç para?
mehtap1996

mehtap1996

Kadın Mesaj Sayısı : 113
Lakap : mefoş

MesajKonu: Geri: THY çağrı merkezinden komik diyaloglar   THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 3:04 pm

güzell...
http://www.minikdualar.com
resule-hasret
Hadis Meleği
Hadis Meleği
resule-hasret

Kadın Mesaj Sayısı : 414

MesajKonu: Geri: THY çağrı merkezinden komik diyaloglar   THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:25 pm

evet guzl
Müntehar
Moderatör
Moderatör
Müntehar

Kadın Mesaj Sayısı : 457

MesajKonu: Geri: THY çağrı merkezinden komik diyaloglar   THY çağrı merkezinden komik diyaloglar Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:05 pm

hoş..Smile

THY çağrı merkezinden komik diyaloglar
1 sayfadaki 1 sayfası