Ebrulim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebrulim

Çocuklarla Çocukça

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Hayırlı Kandiller :)
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:32 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» MUHABBET KÖŞESİ...
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:51 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» Anlamlarını Bilmediğimiz Kelimeler...:D
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:29 pm tarafından Müntehar

»  Kadın ve Erkekler
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:15 pm tarafından Müntehar

» Adminler ek iş yeparsa nolur?
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:11 pm tarafından Müntehar

» THY çağrı merkezinden komik diyaloglar
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:05 pm tarafından Müntehar

» Ömer Faruk DEMİRBAŞ
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:19 pm tarafından resule-hasret

» Hangi Takım?
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:28 pm tarafından resule-hasret

» Şirinler
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:26 pm tarafından resule-hasret

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Bir Ayet
HAKKI GİZLEMEK3:71. Ey ehl-i kitap! Neden doğruyu eğriye karıştırıyor ve bile bile gerçeği gizliyorsunuz?
Bir Hadis
Hz. Ali (ra)`den biri anne bir erkek kardeş, diğeri koca olan iki amca çocuğu hakkında sorulmuştu. Şu cevabı verdi: "Koca için yarı, anne bir erkek kardeş için altıda bir, geri kalan da aralarında ikiye bölünür." [Rezin tahric etmiştir. (Buhari`de muallak olarak gelmiştir: Feraiz 15)]
DUALAR
Günün Duası: Rabbim, bir insanı koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin bir insan olsun. Ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanın kalbinde sen olasın. Ki ben o insanın kalbinde seni bulayım. Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın. o insan HZ MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V.)
En iyi yollayıcılar
Karanfil Bahçesi
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Vote_lcapen mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Voting_baren mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Vote_rcap 
Esra
en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Vote_lcapen mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Voting_baren mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Vote_rcap 
-reyhan-
K.Kübra Başkülekçi
tatlıbelam
Müntehar
Beyzanur_Fatmagul
resule-hasret
vildan
merve gökçe
Istatistikler
Toplam 88 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ELİS

Kullanıcılarımız toplam 7103 mesaj attılar bunda 245 konu

en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)

+2
Karanfil Bahçesi
nur-u dilara
6 posters
YazarMesaj
nur-u dilara

nur-u dilara

Kadın Mesaj Sayısı : 101
Lakap : nur-u dilara ZÜBEYDE:):) YADA PRENSES ehehh

en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Empty
MesajKonu: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 8:33 pm

en mutlu oldugunuz anları yazıcaksınız oyunumuz bu

ben mesela öyle romanlar vardırki insanı içine hapseder sanki ordaaki ana kahraman sizmişsiniz gibi gelir o tür romanları okurken mutlu olurum

birde yeni bir şey ögrendigim zaman şükürler olsun bunuda ögrendim deyip sevinrim

birde hocamın ben kursa girdigimde sanki kendi evladıymış gibi sarılıp öpmesi çok hoşuma gider kendi annem gibi s everim vesselam...
http://www.dostsever.com.
Karanfil Bahçesi
Süper Admin
Süper Admin
Karanfil Bahçesi

Kadın Mesaj Sayısı : 777
Lakap : aHSEN Bİ DE aHSEN

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 2:47 pm

Bende öğretmenlerim aferin dediğinde sevinirim.sonracıma bi ödevimin çok beğenilmesine çok seinirim.Bi de istediğim bişiyi başarınca çok mutlu olurum .İstediğim bişey olduğundada havalara uçarım.Sonracımaaaaaaaaaaaaaa

Bu sitede olduğum içinde mutluyum .

bu kadar en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) 861645
http://ebrulim.yetkinforum.com
nur-u dilara

nur-u dilara

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 1:50 pm

SmileSmileSmile bu sitede oldugum için bende mutluyum Very Happy
Merve Melek

Merve Melek

Kadın Mesaj Sayısı : 111

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 3:07 pm

sevdiklerimle beraber olduğum zaman ....
-reyhan-
Moderatör
Moderatör
-reyhan-

Kadın Mesaj Sayısı : 567
Lakap : Hadis Meleği

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 9:08 pm

Bismilahirrahmanirrahim

Ben mtl olmam sahte olurum neden biliyormsunuz b hayat o kadar gücüme gidiyorki Allah cc katında oldgum bilmiyorum isterdimki efendimiz bni ne kadar çok sevdiğini söylese Allah cc güzel haberleri ona söylese kalbim zıpkar ölürüm heralde sevincimden
tatlıbelam

tatlıbelam

Kadın Mesaj Sayısı : 529

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:01 pm

benimde sevdiklerimle beraber olduğum zaman
nur-u dilara

nur-u dilara

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 1:19 pm

hmms

başka yokmu mutlu olan =)
mehtap1996

mehtap1996

Kadın Mesaj Sayısı : 113
Lakap : mefoş

MesajKonu: Geri: en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)   en mutlu oldugunuz  anılarınızı sorsam :):) Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 3:00 pm

sabah namazına kendim kalktığımda çooook mutlu oluyorum
http://www.minikdualar.com

en mutlu oldugunuz anılarınızı sorsam :):)
1 sayfadaki 1 sayfası