Ebrulim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebrulim

Çocuklarla Çocukça

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Hayırlı Kandiller :)
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:32 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» MUHABBET KÖŞESİ...
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 11:51 pm tarafından Karanfil Bahçesi

» Anlamlarını Bilmediğimiz Kelimeler...:D
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:29 pm tarafından Müntehar

»  Kadın ve Erkekler
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:15 pm tarafından Müntehar

» Adminler ek iş yeparsa nolur?
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:11 pm tarafından Müntehar

» THY çağrı merkezinden komik diyaloglar
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 4:05 pm tarafından Müntehar

» Ömer Faruk DEMİRBAŞ
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 4:19 pm tarafından resule-hasret

» Hangi Takım?
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:28 pm tarafından resule-hasret

» Şirinler
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:26 pm tarafından resule-hasret

Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Bir Ayet
HAKKI GİZLEMEK3:71. Ey ehl-i kitap! Neden doğruyu eğriye karıştırıyor ve bile bile gerçeği gizliyorsunuz?
Bir Hadis
Hz. Ali (ra)`den biri anne bir erkek kardeş, diğeri koca olan iki amca çocuğu hakkında sorulmuştu. Şu cevabı verdi: "Koca için yarı, anne bir erkek kardeş için altıda bir, geri kalan da aralarında ikiye bölünür." [Rezin tahric etmiştir. (Buhari`de muallak olarak gelmiştir: Feraiz 15)]
DUALAR
Günün Duası: Rabbim, bir insanı koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin bir insan olsun. Ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanın kalbinde sen olasın. Ki ben o insanın kalbinde seni bulayım. Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın. o insan HZ MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V.)
En iyi yollayıcılar
Karanfil Bahçesi
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Vote_lcapÖmer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Voting_barÖmer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Vote_rcap 
Esra
Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Vote_lcapÖmer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Voting_barÖmer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Vote_rcap 
-reyhan-
K.Kübra Başkülekçi
tatlıbelam
Müntehar
Beyzanur_Fatmagul
resule-hasret
vildan
merve gökçe
Istatistikler
Toplam 88 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ELİS

Kullanıcılarımız toplam 7103 mesaj attılar bunda 245 konu

Ömer Faruk DEMİRBAŞ

+28
muhabbet
ayşegül
BlGnR
-kariha-
nur cepkin
BiLgEnUr
:::EvReM::::
zühre
vildan
-reyhan-
*ekin*
Karanfil Bahçesi
nesrin
shinchaekyung
usagi
eyyemus
Beyzanur_Fatmagul
sema**
Esra
ebrulim
merve gökçe
ELİF=
tatlıbelam
SEVGO
Ashame
realist_bb
K.Kübra Başkülekçi
Müntehar
32 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:13 pm

peki koyabilirmisin bu siteye biz de görsek
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:13 pm

oda yeter dimi Rolling Eyes
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:39 pm

ömer faruk demirbaş 6 kasım 1993 doğumludur.istanbul / başakşehirde oturuyor.ordaki özel çınar kolejinde okuyor.grubunda olduğu gibi derslerindede çok başarılı..bir abisi birde ablası var..ablası 17 abisi 20 yaşında...ses yarışmalarında 1. oluyorr.(tabi olcek sesi çok güzel)gitar,org,keman çalıo...okulunda almanca çince dersleri var ...bu sebeple o dilleri bilio...öğretmenleri tarafından takdir edilen bir öğrenci... (devamı)
*ekin*

Kadın Mesaj Sayısı : 250

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:49 pm

Sağol Kübra abla
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:51 pm

bak şimdi değişik fotolar koycam
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:53 pm

Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 4807
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:54 pm

Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 4816
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:56 pm

Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 4834
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:00 pm

Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 4867
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:00 pm

burda ömer varmı bilmiyorum
bi bakın isterseniz arkiler
nur cepkin

nur cepkin

Kadın Mesaj Sayısı : 118

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:05 pm

bn gremedimm
merve gökçe

merve gökçe

Kadın Mesaj Sayısı : 280

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:46 pm

bende göremedim
merve gökçe

merve gökçe

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:50 pm

ay canım kardeşim bugün ona gönderdiğim iletilere cvp yazmış çok mutluyum çok rabi teyzeyle ilgili bişiler sölemiştim bana slm sölemiş Very Happy Smile Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 899317 Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 899317 Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 899317 böleyim aynn
-reyhan-
Moderatör
Moderatör
-reyhan-

Kadın Mesaj Sayısı : 567
Lakap : Hadis Meleği

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:03 pm

sn msndemi konustun farukla?
merve gökçe

merve gökçe

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:06 pm

evet çarşamba günü konuşmuştum betülümle birlikte sonra bugün gündüz bişiler yazdım gönderdim oda 5 gibi girmiş bnm yazdıklarıma cvp yazmış Smile
-reyhan-
Moderatör
Moderatör
-reyhan-

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:08 pm

Ya canım o Faruk benide çok kandırdı bak sana söylim Faruk'un özellligi var tanmadııg kişileri kolay eklemez bak duygularınla oynuyor sana söylim ve oFaruk diye kandıran bn selma vernedigim halde selam verdi sinirli oldugumu bildii varya acıyorum bu ümmette Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:10 pm

Rolling Eyes
sema**
Moderatör
Moderatör
sema**

Kadın Mesaj Sayısı : 117

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:11 pm

Arkadaşlar size birşeyler diyecegim ama bu kötü anlmada anlamayın rica ederimm!!

Arkadaşlar biliyorsunuz ömer faruklar,nergisle vs..işte msn de konuşan hatta çok iyi olan arkadaşlarımız var hiç kimse bana uyardı anlamında anlamayın inş. bana katılırsınızz!Yanı böyle msn konuşan arkadaşlarımız böyle yanı nasıl desem güzel güzle anlatsın bunu neden dedigimi sosrrsınız onları çok seven hatta onlar için ağlayan kişiler olabilir onlar belki bi msn konuşmak için bilmiyorum lütfen bunu bir kardesinizden güzl tatlı dilli bir uyarı anlayın inş anlaşılmışımdır inş kimsenin kalbını kırmamışımdır.Eger kırsıysam özür dilerim affola Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 483222
merve gökçe

merve gökçe

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:11 pm

pardon ama bu kadar emin olma bence bende öncekilerden pek emin değildim ama bu sefer adım gibi eminim yani öle boş hayal kurmuyorum ilk beni eklemiş ben farketmedim bnm diğerr msnemde akandanında adı geçio belki ondan eklemiştir bana ilk sen akandamısın dedi bende hayır sen gerçek öemr misin dedim evet dedi başka bişi yazmadı onadan sonra akanda açıktı ona anlattım oda he bu biim ömer dedi yani gerçek olduğuna inanıyorum akanda doğruladı çünki
-reyhan-
Moderatör
Moderatör
-reyhan-

bak bu aralar bni oynatan msnde cok oynatıyorlarr söylem size ama gercek msn elimde
merve gökçe

merve gökçe

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:13 pm

beence bendekide gerçek ama bellide olmas ben sadece akanda onayladı diye inanıyorum
K.Kübra Başkülekçi

K.Kübra Başkülekçi

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:13 pm

canım semam ya sen ne güzel konuşuyosun
hak veriyorum sana uyh yerim seni ben yah Razz
merve gökçe

merve gökçe

Razz
-reyhan-
Moderatör
Moderatör
-reyhan-

ama hehe
merve gökçe

merve gökçe

MesajKonu: Geri: Ömer Faruk DEMİRBAŞ   Ömer Faruk DEMİRBAŞ - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:15 pm

evet reyhan ne diyosun bendekide gerçek olabilirmi sence

Ömer Faruk DEMİRBAŞ
12 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki
 Similar topics
-
» Emir faruk